İddaa Oynayarak Para Kazanma Teknikleri ( I )

Herkese Merhabalar,

Her şeyden önce bunun bir sabır işi olduğunu söylemek istiyorum. Eğer sabırlı değilseniz bu işe hiç bulaşmayın.

İddaa’da çoğu zaman kasa kazanır. Sistemin amacı da budur zaten gerek kombineler gerek düşük oranlar koyarak oynayanları şevklendirmek, hata yapmaya sürüklemek ister.

Çok fazla uzatmadan yıllardır edindiğim tecrübelere dayanarak sizlere bir kaç tüyo vermek istedim.

1 – Oynadığınız ligin medyasını takip etmeniz sizleri önde başlatacaktır. Örnek vermek gerekirse bir teknik adamın son maçıdır takımı ona vefa olarak potansiyelden fazla oynamaya gayret gösterir. Siz bunu bilirseniz maç bahsini ona göre alabilirsiniz.

2 – Her defasında kasanızın %25’i ile 2 maçlık kombineler oynamanızı öneriyorum. Kombine tutarsa yine takip ettiğiniz ligin canlı maçlarına geçerek kasanızın %10’u ile canlıdan takip ettiğiniz bir maçtan kazanç elde edebilirsiniz.

3 – İşler bazen sürekli ters gider, böyle durumlarda yeni bir kupon daha oluşturayım ya da canlıya gireyim birazda orada şansımı deneyeyim tarzı düşünmek yanlıştır.

Çok kral bir analizde yapsanız sonuncu takım gider birinci takımı deplasmanda gol yemeden mağlup eder, böyle şeyler iddaada olabiliyor. (Bence kasanın kazanmasını sağlamak için yaptıkları bir oyun.)

Bunun yerine 1 hafta ara vermelisiniz çünkü böyle şeyler sürekli olursa göze batar, iddaa’dan soğuturlar milleti.

UMARIM YARARLI OLUR ARKADAŞLAR DİĞER YAZILARIMDA DAHA BAŞKA TEKNİKLERDEN BAHSETMEYE ÇALIŞACAĞIM, TEŞEKKÜRLER 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.