Puan-Haklar

Nasıl Para Kazanabilirim?

Sayın NeySeya kullanıcıları; Üye olun, Sorun, Cevaplayın ve para kazanmaya başlayın!

NeySeya Sor sizden para istemez, para kazandırır! Para yatırmadan para kazanabileceğiniz Soru Cevap Platformu.


Puan kazanmak için öncelikle üye olmanız gerektiğini tekrar hatırlatırız!

Haklar Puanlar

Her 1000 puan 10 TL!


Saatlik soru hakkı; 5
Saatlik cevap hakkı; 4
Soru başına verilen puan; 2
Cevap başına verilen puan; 1

Saatlik haklar sistemin durumuna göre değişiklikler gösterebilir, zaman zaman takip etmenizi öneririz.

Kuralları BURADAN okumanızı öneririz.

Her 1000 (bin) puan ve katlarında 10 TL kazanmış olacaksınız!

Örneğin;

1000 puan (1k puan)

2000 puan (2k puan)

3000 puan (3k puan)

4000 puan (4k puan)

5000 puan (5k puan)

Siz puan kazandıkça hesabınızda puanlar bu şekilde artmaya devam edecektir.


Her saat başında yenilenen haklarınızı kullanarak puanlarınızı arttırabilirsiniz. Kazanılan puanlar her kullanıcı sayfasında ve kullanıcı adında yer almaktadır.

Hatalı Sorular

Belirtilen kurallar dışında sorular tespit edildiğinde gizlenir. Hatalı sorular gizlendiğinde bu hatalı sorulara verilen cevaplarda gizlenmiş olur. Gizlenen soruları kendi sayfanızda 'güncellemelerim' sekmesinde bulabilirsiniz.

Diğer merak edilenleri SSS sayfasında görebilirsiniz.

Davet Kurallar

Aynı zamanda kullanıcı davet ederek daha fazla puan kazanabilirsiniz. Davet ettiğiniz kullanıcının puanı 200 puan olduğunda sizde 200 puan kazanacaksınız. Bunun için, davet edilen kullanıcı (Davet eden) kutusuna sizin kullanıcı adınızı (eksiksiz) yazmak zorundadır. Davet eden ile davet edilen kullanıcılar aynı cihazı ve aynı interneti kullanmamalıdır. (Aynı evden/işten/internetten sadece bir kullanıcı olmalıdır) 200 puan tek bir davet için geçerlidir. Daha fazla kazanmak için daha fazla davet gönderin!

Tüm şartları yerine getirdiğinize inanıyorsanız BURADAN site yetkilisine mesaj atın ve bekleyin. Birden fazla hesap açarak bunu yapmayı denemeyiniz, aksi halde sizden puanlar geri alınabilir, kazandığınız puanlar ve paralar iptal edilebilir, bunu yapmayı hiç istemeyiz! Şimdi davet göndermek için TIKLAYINIZ.


Ödemeler-Detaylar

NeySeya.com/sor sisteminde para kazanmak için üye olmak zorunlu ve ücretsizdir. Her bin puanda 10 lira kazanabiliyorsunuz. Örnek verecek olursak 1k oldunuz ve 10 liranızı alınız, bir sonraki ödemeniz 2k'da 10TL'dir.
Ödemeler PaPara, Enpara, Finansbank üzerinden gönderiliyor. Bu kanallar dışında ödeme yapılamamaktadır. Her 1000 puanda İLETİŞİM sayfasından bize yazınız. Hesabınızdaki sorular ve cevaplar kontrol edilir, hatalı olanlar gizlenir, puanlarınızdan güncellenir.
Ödeme süreci talep edilen para miktarına ve sistemin durumuna, hesap hareketlerinize göre 1 hafta ile 1 ay arasında değişiklikler gösterebilir. Her bin puanda ödeme istemenizin ardından, paranızın yatırılmasını bekleyebilir ya da bir sonraki bin puanda 20 lira ödeme isteyebilirsiniz. Lütfen en fazla 20TL ödeme isteyiniz! 20TL'den fazla puan biriktirdiyseniz, ödemenizin yapılmasını beklemenizi öneririz.
Sabrınız ve iyi niyetiniz için Teşekkür Ederiz.

Diğer merak edilenleri SSS sayfasında görebilirsiniz.
(Site Yönetimi)

Sor cevapla 'Para kazan'

NeySeya Sor'da Neler Yapabilirsiniz?


Sorular ve cevaplardan puanlar kazanarak nakit para kazanabilirsiniz.
Üyeler ile mesajlaşabilirsiniz.
Sanal dostluklar kurabilirsiniz.

Sizlerle birlikte daha fazla kişiye ulaşıp, ilerideki zamanlarda çok daha fazla kullanıcı ile Türkiye'nin ileri gelen siteleri arasında yer almak için elimizden geleni yaptığımızdan emin olabilirsiniz.


İYİKİ VARSINIZ! ❤

1.7k soru

1.7k cevap

840 yorum

66 kullanıcı


NeySeya Sor ©2018


...